Pomáháme jednotlivcům, rodinám, firmám i realitním kancelářím

Osobní finance

Ať jste jednotlivec, nebo hledáte řešení pro celou rodinu, provedeme vás světem osobních financí. Nezahrneme vás tabulkami, čísly a grafy, ale vše vám srozumitelně vysvětlíme. Dopřejte svým financím péči profesionálů. Váš život bude snazší, bezpečnější a bohatší. Nabízíme jednotlivá řešení z oblasti pojištění, úvěrů a investic či vytvoření detailního finančního plánu

Pojištění

Nabízíme všechny typy pojištění. Zajistíme výrazné slevy na pojistné. Vybereme vám kvalitní životní pojištění či pojištění vašich dětí.

Hypotéky & úvěry

Vyjednáme pro vás v bankách nejvýhodnější sazby na trhu, které si sami nesjednáte. Hypotéku vyjednáme i kompletně zpracujeme, rychle a bez poplatku za zpracování! Zařídíme odhad nemovitosti zdarma.

Investice

Máme široké portfolio produktů pro krátkodobé i dlouhodobé investice. Investiční řešení sestavíme na míru dle vašich preferencí, ať chcete investovat jednorázově, nebo pravidelně po menších částkách.

Realitní služby

Naše sesterská realitní kancelář vám usnadní koupi, prodej a pronájem nemovitosti, včetně kompletního právního servisu a vyřízení nutné administrativy.

Firemní finance

Pro firemní a korporátní klientelu zajišťujeme finanční služby, které rozvíjí a chrání byznys nebo formou benefitů zvyšují spokojenost a motivaci zaměstnanců. Naši odborníci pomohou malým, středním i velkým podnikům.

Výhodné úvěry pro podnikatele či operativní leasing

Zajistíme exkluzivní podmínky úvěrů pro firmy a podnikatele, ať už jde o kontokorent, nebo provozní či investiční úvěr.  

Zaměstnanecké benefity

Rozšiřte nabídku firemních benefitů a zvyšte motivaci vašich zaměstnanců.

Komplexní firemní pojištění

Ať už je obor vašeho podnikání jakýkoliv, sjednáme pro vás pojištění, které vás ochrání před následky, když se něco zvrtne.

Další služby pro firmy

Naše sesterská realitní kancelář vám usnadní koupi, prodej a pronájem nemovitosti, včetně kompletního právního servisu a vyřízení nutné administrativy.

Služby pro realitní kanceláře a developery

Díky spolupráci s Trefoil Consulting, s.r.o. realizuje realitní kancelář rychle, komfortně a bez problémů své obchody, a navíc získá přidanou hodnotu pro své klienty. Zajistíme jim kompletní servis při sjednávání hypotečních úvěrů.